DIAGNOSTYKA - Rezonans biomagnetyczny

Diagnostyka
Diagnostyka

Urządzenie dokonuje analizy 49 obszarów w organizmie. Podobnie jak do badania EKG które rejestruje prądy czynnościowe mięśnia sercowego tutaj urządzenie rejestruje fale elektromagnetyczne w 49 obszarach ciała a nie tylko jednego narządu. Elektrodę do diagnozy trzyma się w dłoni a nie jest ona przypinana do ciała jak przy badaniu EKG lub badaniem Holtera. Na podstawie sygnału fal elektromagnetycznych oraz prądów czynnościowych komórek w poszczególnych narządach możemy skontrolować stan zdrowia organizmu. Za pomocą najnowocześniejszej elektroniki odczytuje się słabe fale elektromagnetyczne wytwarzane przez ludzki organizm. Poza tym przeprowadza ich analizę na poziomach rezonujących komórki ciała.Wynik powinien być uzupełniony o wywiad przeprowadzony z badanym. Fale elektromagnetyczne emitowane przez komórki w ciele człowieka pozwalają na uzyskanie obszernych i przejrzystych danych, dotyczących stanu organizmu: występowania odstępstw od norm oraz wskazania ich przyczyn. Analizator wykorzystujący rezonans biomagnetyczny stanowi połączenie zaawansowanych innowacyjnych technologii i projektów w dziedzinie medycyny, bioinformatyki, elektrotechniki i innych nauk. O podstawach biofizycznych i naukowych samego testu diagnostycznego można przeczytać w opracowaniu dr n. med. inż. lek. neurologa klikając >>TUTAJ<<. Opisane są podstawy, natomiast aparat na którym robimy diagnostykę jest najnowocześniejszy na rynku – produkcja 2017 rok.

Co diagnozuje urządzenie

 1. Układ krążenia i naczyń mózgowych

  Badanie całego organizmu
  Diagnostyka całego organizmu
 2. Funkcja przewodu pokarmowego
 3. Funkcja wątroby
 4. Funkcja jelita grubego
 5. Funkcja pęcherzyka żółciowego
 6. Funkcja trzustki
 7. Funkcja nerek
 8. Funkcja płuc
 9. Mózg
 10. Układ kostny
 11. Gęstość mineralna kości
 12. Choroba reumatyczna kości
 13. Indeks wzrostu kostnego
 14. Cukier we krwi
 15. Pierwiastki śladowe
 16. Witaminy
 17. Aminokwasy
 18. Koenzymy
 19. Kwas tłuszczowy
 20. Układ hormonalny
 21. Układ odpornościowy
 22. Tarczyca
 23. Toksyny
 24. Metale cieżkie
 25. Ogólny stan fizyczny
 26. Alergia
 27. Otyłość
 28. Skóra
 29. Funkcja oczu
 30. Kolagen
 31. Meridiany i rozgałęzienia
 32. Pulsu serca i naczyń mózgowych
 33. Lipidy krwi
 34. Ginekologia (kobieta)
 35. Piersi (kobieta)
 36. Cykl miesiączkowy (kobieta)
 37. Prostata (mężczyzna)
 38. Funkcje rozrodcze (mężczyzna)
 39. Sperma i plemniki (mężczyzna)
 40. Skład ciała (płyny wewnątrz- i zewnątrzkomórkowy, białka, tłuszcz, analiza tłuszczu, BMI, poziom metabolizmu podstawowego)
 41. Analiza ekspertów
 42. Analiza ręczna
 43. Element śledzenia (dzieci)
 44. Witaminy (dzieci)
 45. Aminokwasy (dzieci)
 46. Koenzymy (dzieci)
 47. Kwas tłuszczowy (dzieci)
 48. ADHD (dzieci)
 49. Kompleksowa karta raportu

 

Bezinwazyjna diagnostyka całego organizmu. Przykładowy wynik można obejrzeć klikając >> TUTAJ <<

Zarezerwuj badanie telefonicznie 22 225 56 95

lub online >>REZERWACJA ONLINE<<

Jak przygotować się do diagnozy:

 1. Do diagnozy nie mogą przystąpić:
  • osoby z rozrusznikiem serca
  • kobiety w ciąży
  • kobiety w trakcie menstruacji.
 2. Przed przystąpieniem do diagnozy należy odłożyć:
  • wszelkie urządzenia elektryczne (telefon, mp3 itp.)
  • biżuterię (pierścionki, obrączka, bransoletka, łańcuszek, kolczyki również w języku, pępku lub innych częściach ciała)
  • klamry przy pasku lub odzieży i metalowe guziki nie mogą mieć bezpośredniego kontaktu ze skórą
 3. Przed diagnozą należy wypić około 1-2 szklanki wody mineralnej
 4. Należy nie jeść około 3-4h przed przystąpieniem do diagnozy. Najlepiej przed diagnozą (około 3h) zjeść coś lekkiego np. duszone parowane warzywa lub zupę krem z warzyw. Producent zaleca aby była to przerwa około 12h czyli jemy wieczorem a rano wykonywane jest badanie natomiast około 4h  jest to minimum.
 5. Osoba w dniu diagnozy nie powinna:
  • palić papierosów
  • pić kawy
  • zażywać leków chyba że są to leki podtrzymujące życie, natomiast pozostałe można przyjąć zaraz po wykonaniu badania, ponieważ leki normalizują funkcjonowanie organów np. antykoncepcja, witaminy, minerały, probiotyki etc.

*Ocena urządzeniem Resonance Magnetic Analyzer jest jednym z elementów diagnozy stanu zdrowia, ale nie zastępuje profesjonalnej diagnozy medycznej.  Diagnoza jest jednym ze sposobów na kontrolowanie swojego stanu zdrowia i wspomagania leczenia konwencjonalnego i zawsze powinno się kontaktować się ze swoim lekarzem prowadzącym. Urządzenie posiada odpowiednie oznaczenia CE i certyfikaty w instrukcjach obsługi świadczące o bezpieczeństwie ich użytkowania.

Komentarze

Jestem bardzo zadowolona z przeprowadzonej analizy, która pokryła się w 100% z wcześniejszymi badaniami laboratoryjnymi. Badanie wykazało prawdopodobne problemy ukryte występujące w moim organiźmie oraz niekliniczne trendy zdrowia. Taka wiedza umożliwia właściwą suplementację i podjęcie leczenia chorych organów. Pan Artur posiada dużą wiedzę i olbrzymią empatię do ludzi w różnym wieku. Poddanie się badaniu w tym gabinecie jest czystą przyjemnością. Szczerze polecam. Elżbieta Urbanowicz