Jak działa lipolaser?

Urządzenie emituje fale (zimny laser) które trafiają do komórek tłuszczowych. Energia ta jest pochłaniana przez tłuszcz, a tłuszcz w komórce jest rozkładany, a następnie wydalany z organizmu. Laser praktycznie pobudza rozkład i usuwanie tkanki tłuszczowej bez wpływu na otaczającą skórę i tkanki.

Zimna terapia laserowa uwalnia komórkową zawartość komórek tłuszczowych, pozostawiając naczynia włosowate i inne komórki w przestrzeni śródmiąższowej nietknięte. Uwolnienie zawartości komórek tłuszczowych jest wynikiem rozerwania błony komórkowej. To rozerwanie błony, zwane przejściową porą, jest wynikiem stymulacji laserowej niskiego poziomu. Przed ekspozycją na promieniowanie laserowe komórki tłuszczowe mają regularny, gromadny kształt. W ciągu kilku minut od nisko-poziomowej ekspozycji na światło, komórki tłuszczowe zaczynają tworzyć przejściowe pory, jak wskazują strzałki na rysunku poniżej. Umożliwia to ewakuację zawartości komórki do przestrzeni śródmiąższowej. Po opróżnieniu zawartości komórki tłuszczowej opróżniana jest przez ciało podczas metabolizmu i normalnego przebiegu detoksykacji.

Poniższy rysunek pokazuje czas zwolnienia jednej komórki tłuszczowej i opróżnienia jej zawartości.

Lipolaser Warszawa
Lipolaser Warszawa

Jakie są efekty zabiegów?

Zabieg jest całkowicie bezbolesny, nieinwazyjny i nie pozostawia żadnych śladów. Trwa 15-30 min, a efekty widoczne są od razu i narastają w trakcie kolejnych zabiegów. Bezpośrednio po każdym zabiegu obserwuje się utratę centymetrów w obwodzie. Końcowy efekt zabiegu obserwujemy 3-4 tyg. po ostatnim zabiegu lipolaserem. Potrzebna ilość zabiegów w zależności od osoby to między 4 a 12 w odstępach 2-4 dniowych.

lipolaser warszawa efekty

Przeciwwskazania

  • Ciąża
  • Epilepsja
  • Choroby nowotworowe
  • Stosowanie ziół i leków światłouczulających
  • Metalowe i silikonowe implanty bezpośrednio w miejscu zabiegu
  • Niektóre choroby skórne w miejscu zabiegu
  • Choroby układu krążenia, np. zakrzepica, hemofilia, zaburzenia krzepnięcia krwi
  • Choroby autoimmunologiczne

Cennik zabiegów

130 zł – jeden zabieg na wybraną partię ciała (np. brzuch, uda, ramiona).

Zapisy: 22 225 56 95

lub na stronie rezerwacyjnej >> REZERWACJE <<

Liczba miejsc ograniczona

50% Taniej Lipolaser + zabieg RF gratis

Wybrane zabiegi na brzuch lub uda.