artur_DF

Artur Orzełowski

Nazywam się Artur Orzełowski zajmuję się dietoterapią oraz skutecznym odchudzaniem.

Zajmuję się całościowym podejściem w zakresie odchudzania oraz dietoterapii. Uważam, że odchudzanie zaczyna się właśnie w głowie. Jestem praktykiem i to co proponuję dla moich pacjentów to sprawdzone metody które pozwoliły także odmienić moje życie. Jestem przeciwnikiem tezy, że żeby schudnąć trzeba być na ciągłej diecie i spędzać codziennie godziny w siłowni.  Również zagorzały przeciwnik suplementów „które mają nas odchudzać”.

Dla każdego z moich pacjentów dobieram indywidualną terapię w zależności od jego możliwości oraz schorzeń. Jakie choroby i schorzenia można wspomagać w leczeniu odpowiednią dietą i witaminami proszę poczytać w relacjach osób tutaj https://zdrowotnadieta.pl/historie-sukcesow/

Z wykształcenia psycholog, psychodietetyk, specjalista psychoterapii, coach, trener i specjalista psychologii jedzenia. Również przedsiębiorca prowadzący aktywną działalność w wielu obszarach biznesu.

inga_img

Inga Kochańska

mgr dietetyk kliniczny

Absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego w Warszawie. 

Na codzień prowadzę konsultacje i dietoterapię osób z chorobami dietozależnymi, metabolicznymi oraz autoimmunologicznymi. 

Edukuję pacjentów m.in. z zakresu podstaw żywienia. Zmieniam nie tylko zawartość talerza, ale również myślenie. Motywuję do działania, pokazuję możliwości i sposoby wprowadzenia trwałych zmian w sposobie żywienia. Wraz z pacjentami osiągamy długotrwałe efekty. Pomagam odzyskać zdrowie, energię oraz dobre samopoczucie. 

Swoją wiedzę poszerzam uczestnicząc w szkoleniach i konferencjach z zakresu dietetyki klinicznej i psychodietetyki. Bazuję na rzetelnej wiedzy opartej na faktach i badaniach klinicznych. 

Oferuję wsparcie osobom dorosłym borykającym się m.in z otyłością, cukrzycą, alergiami pokarmowymi, chorobami tarczycy, chorobami skóry.

Nasz zespół

Ewa Andryszczyk

– mgr fizjoterapii Uniwersytetu Medycznego w Lublinie, terapeuta i diagnosta Integracji Sensorycznej. Posiada wieloletnie doświadczenie w pracy z ludźmi, jest osobą energiczną i otwartą. Na codzień zajmuje się terapią dzieci niepełnosprawnych. Ogrom wiedzy zdobytej podczas studiów oraz specjalistycznych kursów z dziedziny fizjoterapii pozwala jej na świadome i indywidualne podejście do każdego klienta. Zawsze uśmiechnięta, skutecznie motywuje swoich klientów. Służy radą w zakresie treningu zdrowotnego, profilaktyki bólów kręgosłupa oraz rehabilitacji.

Monika Orzełowska

– mgr psychologii zdrowia i psychoterapii, dietetyk, specjalista arteterapii. Posiada wieloletnie doświadczenie w pracy z osobami dorosłymi oraz dziećmi. Swoją wiedzę ciągle poszerza na różnego rodzaju szkoleniach.  Na codzień zajmuje się terapią dzieci ze specjalnym potrzebami. Prowadzi zajęcia z arteterapii, jak również szkolenia. Jest osobą otwartą i pogodną z bardzo dużym doświadczeniem w pracy z dziećmi z różnym spektrum zaburzeń. Wsparcie dla dzieci i młodzieży z zaburzeniami odżywiania oraz innymi. Arteterapie, psychoterapie i diagnozy.

Odchudzanie

Uwielbiam jeść zarówno w domu jak i w restauracjach. Musiałem się zmuszać przy prawie każdym wyjściu na siłownię, często po prostu nie wychodziłem. Byłem na wielu dietach które były skuteczne ale dopóki na nich byłem. Brałem wiele suplementów które działały dokładnie tak samo. Teraz jem to co lubię, ćwiczę w domu to co sprawia mi przyjemność i to dużą. Nie jestem na diecie i biorę suplementów odchudzających. Schudłem prawie 20 kg, czuję się rewelacyjnie oraz pomagam innym osiągnąć swój cel.

Dietetyczne Leczenie

Zdarzało się, że w ciągu roku brałem po klika razy antybiotyk w związku z zapaleniem migdałów. Choroby układu moczowego, pokarmowego leczone przez kilka lat bezskutecznie. Lekarze stwierdzili, że to taki urok organizmu i nic się nie da zrobić. Ciągłe przemęczenie, senność brak siły do prowadzenia aktywności biznesowej i towarzyskiej. Dzięki zastosowaniu dietetycznego leczenia wszystkie wyżej wymienione symptomy zniknęły i nie pamiętam kiedy musiałem ostatni raz brać lekarstwa.

Nasi klienci mają również możliwość konsultowania swoich problemów zdrowotnych ze specjalistami z Gremium Lekarskiego.

Konsultacje odbywają się w naszych gabinetach.

Doświadczenie

19
Lat doświadczenia w procesach dotyczących odchudzania i dietetycznego leczenia
100
% zadowolonych pacjentów z którymi podjąłem pracę w ramach pełnego programu.
55
Szkoleń i konferencji w których braliśmy udział.
12
Tygodni warsztatu Zdrowotna Dieta dla Twojego zdrowia i ciała

Certifikaty

Skontaktuj się z Nami.

Zadbaj o swoje zdrowie już teraz.