Zofia

Efekt terapii u dziecka widoczny jest na zdjęciu - brak zmian związanych z Atopowym Zapaleniem Skóry. Całkowicie ustąpiło swędzenie oraz zmiany skórne. Również zmiany które dziecko miało w miejscach intymnych.
Imię:Zofia
Wiek:1 rok i 7 miesięcy
Atopowe Zapalenie Skóry

Efekty terapii u dziecka ze stwierdzonym AZS oraz silnym swędzeniem i stanem zapalnym w pochwie opisane pod zdjęciami.

Trafia do nas dziewczynka ze zdiagnozowanym przez lekarza Atopowym Zapaleniem Skóry. Dziecko od ok. 7 miesięcy miało problemy ze skórą. Zmiany były widoczne głównie na klatce piersiowej i szyi. W mniejszej ilości pojawiały się na rękach i nogach. Uczucie swędzenia dla dziecka było na tyle nie do zniesienia, że drapało się do krwi i ciężko było ją upilnować. Zanim do nas trafiło leczenie było prowadzone głównie przez sterydy. Niestety ich stosowanie nie dawało rezultatów. W pewnym momencie włączono antybiotyk. Jedyny efekt po jego skończeniu to dodatkowe uczucie świądu w pochwie dziewczynki. Potrafiła ściągnąć pieluchę oraz ciuchy i podrapać się do krwi. W takim stanie dziecko trafiło do nas.

Before
After

Po konsultacji zostały dziecku odstawione wszystkie leki i sterydy. Włączyliśmy zmianę odżywiania, suplementację oraz naturalne kremy na bazie roślin. Efekt terapii u dziecka widoczny jest na zdjęciu – brak zmian związanych z Atopowym Zapaleniem Skóry. Całkowicie ustąpiło swędzenie oraz zmiany skórne. Również zmiany które dziecko miało w miejscach intymnych.

Atopowe Zapalenie Skóry

Zapisy telefoniczne do dietetyka klinicznego w związku z AZS: tel. 22 225 56 95 (w godzinach 9-15)

adres: Korkowa 24a, 04-502 Warszawa

Rezerwacje online:

https://wybieramzdrowie.nakiedy.pl/

Dodatkowo zapraszamy na konsultacje do naszych specjalistów:

  • dietetyk kliniczny
  • psychodietetyk
  • psycholog
  • psycholog dziecięcy
  • terapeuta integracji sensorycznej
  • osteopata

Zajmujemy się kompleksową pomocą dla osób w zakresie odchudzania i dietoterapii. Zespół specjalistów, diagnostyka oraz nowoczesna aparatura stanowią podstawę naszej pracy dla Państwa dobra. Kluczem sukcesów naszych klientów jest wspólna praca nad odpowiednim zdiagnozowaniem przyczyn problemu oraz ich eliminacji.